HEP DAHA İYİSİ İÇİN

KAYNAK HAZIR GİYİM

Hakkımızda

Hep Daha İyisi İçin...

Kaynak Tekstil Paz. ve Dış Tic. A.Ş. 1996 yılında Denizli’de kurulmuş olan bir hazır giyim üreticisidir. Bay-bayan model dokuma ve denimden oluşan alt grup mamul üretimini Avrupa’nın önde gelen markaları için yapmaktadır.

İhracat yapılan başlıca ülkeler arasında Almanya, Danimarka, İtalya, İspanya, İngiltere, İsveç ve Fransa yer almaktadır. Her türlü parça boya ve denim yıkamalı ürünlerde tecrübeli olan firmamız kesim, dikim, ütü ve paketleme işlemlerinin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştirmekte olup, yıkama, baskı, nakış gibi diğer fason işlemlerini de aynı bölge içerisinde çözüme kavuşturmakta, böylelikle hızlı servis, kalite ve rekabetçi fiyatkonusunda avantaj sağlamaktadır.

Üretim temelini oluşturan iplik ve kumaş tedarikini, kendisinin de içinde bulunduğu diğer Kaynak Grup şirketlerinden temin eden tam entegre firmamız hep daha iyiyi hedeflemekte, deneyimli kadrosuyla verdiği servis ve zamanında gerçekleştirdiği teslimatlar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Profil

Kuruluş Yılı
:
1996
Toplam Alan
:
25.000 m2
Kapalı Alan
:
15.000 m2
Çalışan Sayısı
:
450
Müşteriler
:
MARLBORO CLASSICS, ESPRIT, DIESEL, KENNY S, ZARA, LA MARTINA, GANT, BENETTON, SISLEY, MEXX, KCA, PULZ, SOYA CONCEPT, FIVE UNITS, CULTURE, US POLO ASSN, POLO GARAGE, KOTON
Ürünler
:
Erkek ve Kadın için Kot ve diğer kumaşlardan chino, beş cepli, kargo pantolon ve şort

ÜRETİM KAPASİTESİ
Toplam
:
120.000 parça / ay
Teslim Süresi
:
İlk Siparişte 8 Hafta, Sipariş Tekrarında 5 Hafta
Asgari Sipariş Miktarı
:
1.000 parça
İletişim
:
Okan Akcan / oakcan@kaynaktekstil.com
Gülçin Sarıkaya Kolbaşı / gsarikaya@kaynaktekstil.com


İletişim

Kaynak Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi
Denizli / Türkiye